Szanowni Państwo!

Mam nadzieję, że nadal zechcą Państwo partycypować w działalności Stowarzyszenia Na Rzecz Rozwoju Polskiej Wsi „Razem Lepiej” i Integracyjnego Domu Kultury w Miszewie Murowanym, którego prowadzenie i bieżąca działalność finansowana jest m.in. dzięki wielkiej ofiarności i zaangażowaniu Państwa oraz z naszych środków własnych. Chciałbym także podkreślić, że nasze Stowarzyszenie działa także na rzecz osób niepełnosprawnych (zarówno mieszkających w lokalnym środowisku, jak i tych, które na co dzień mieszkają w Domu Pomocy Społecznej „Nad Jarem” w Nowym Miszewie), zajmując się integracją środowiska niepełnosprawnych z pełnosprawnymi.

Tak więc nasz Integracyjny Dom Kultury jest otwarty dla wszystkich, którzy chcą w nim być i działać: dla dzieci i młodzieży, dla sprawnych inaczej oraz dla Seniorów z Miszewa i okolicznych miejscowości, którzy założyli w nim Koło Terenowe przy Płockim Oddziale Polskiego Związku Emerytów i Rencistów.

            Mam nadzieję, że podobnie jak w latach poprzednich zechcą nas Państwo wspomóc i przekazać swój 1% podatku dochodowego na działalność Waszego Stowarzyszenia i Waszego Integracyjnego Domu Kultury. Napisałem Waszego, bowiem dzięki Państwa wsparciu jest to także i Wasz Integracyjny Domu Kultury. A razem – znaczy lepiej. Po prostu. RAZEM LEPIEJ.

Uwaga!!!
Zapraszamy Państwa do wzięcia udziału w
KONKURSIE FOTOGRAFICZNYM
„Marzenia… bez ograniczeń”
organizowanym w ramach Międzynarodowych Targów Pracy i Integracji PŁOCK 2015.
Więcej informacji w Regulaminie Konkursu.Pobierz regulamin konkursu [PDF]
Pobierz kartę zgłoszeniową [PDF]
Pobierz formularz opisu zdjęcia [PDF]

XIII Letnia Olimpiada Sportowa w Nowym Miszewie